Jdi na obsah Jdi na menu
 

FK Pardubice x Slavia Praha

FK Pardubice x Slavia Praha

Utkání venku - ne 8.5.2011

Výsledek utkání: 0:3 (0:0)

Góly:

42' Mareš; 45' Bílek; 51' Bielesz

 Krátké hodnocení:

Nastoupili jsme proti předposlednímu týmu z tabulky a možná pod dojmem, že to bude brnkačka, nezačali kluci od začátku hrát důrazně. Takže poločas skončil 0:0 a nebylo proto divu, že chlapci nastupovali do polačasu druhého s "umytými" hlavami. Ve druhé části hry byli naši hráči již aktivnější. Ve 42. minutě se o maminku Vojty Uhra pokusil infart, když ho při jeho úniku sestřelil brankář domácích. Po mírné žluté kartě a nařízeném volném kopu otevřel Vojta Mareš skóre a pak již bylo lépe. Nakonec jsme tedy, díky dalším dvěma gólům odjížděli se třemi body domů.

Hodnocení soupeře:

Hráči Slavia Praha byli po celé utkání aktivní, ale jejich útočné snažení nevedlo celý první poločas ke vstřelení branky. Naše obrana pečlivě střežila útočné hroty soupeře a nedovolila jim vytvářet výraznější šance.
Řadu příležitostí ke vstřelení branky zlikvidoval náš brankář Jech ( 5 a 25. minuta).
Naše útočná snaha v podobě několik a brejků (Matuška) prakticky neohrozila branku soupeře.
 
37. minuta přinesla možnost dobré šance po kombinaci Rambousek – Balog, ale rozhodčí viděl postavení mimo hru.
40.minuta zřejmě rozhodla celý zápas – Jech vyběhl daleko před svoji branku ve snaze zlikvidovat hrozící brejk soupeře a výsledkem byl velmi tvrdý zákrok na útočníka, po kterém následovala i žlutá karta pro našeho hráče.
 
Z nařízeného přímého kopu Slavia poprvé skórovala, když střela z 30 metrů skončila překvapivě pod břevnem Jechovi branky - 0:1
44.minuta – další útok soupeře - 0:2  
Obranná hra našeho mužstva se začíná rozpadat a soupeř cítí možnost k navýšení skóre.
51.minuta – další střela končí pod břevnem Jechovi branky 0:3.
 
I přes tři obdržené góly v závěru zápasu předvedli naši hráči dobrý výkon.