Jdi na obsah Jdi na menu
 

       VÝSLEDKY POHÁRU FIRMY BŘEMUS V HALOVÉ   KOPANÉ

        STARŠÍ PŘÍPRAVKA 1999 -   SŠTŘ HLUŠICE 28.-29.11.2009

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÚČASTNÍCI – 1.RMSK CIDLINA ,2.DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE,3.AFK MILOVICE,4.JISKRA JAROMĚŘ,5.SK SLÁVIA PRAHA,6.FK BAUMIT JABLONEC,7.SIGMA OLOMOUC,8.FC HRADEC KRÁLOVÉ,9.DUKLA PRAHA,10.SK BENEŠOV,11.ABC BRANÍK,12.JISKRA HOŘICE      

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

                                 SOBOTA 28.11.2009

 

BUDĚJOVICE        -                           MILOVICE                   4:0

Hofman 2,Sekyra,Kaousek

RMSK                      -                           SLÁVIA                        0:4

                                                                                                                        Mareš 2,Beňo,Cejnar     

JAROMĚŘ               -                          BENEŠOV                     2:1

Petráček,Khýrová                                                                                       Slanina

FC HRADEC          -                           HOŘICE                        4:1

Javúrek2,Zeman,Kabeláč                                                                         Kněžourek

DUKLA                   -                           BRANÍK                                   0:3

                                                                                                                        Niederle 2,Beneš

BUDĚJOVICE        -                           RMSK                            3:2                   Strapek 2,Sekyra                                                                                                                        Doležal 2  

MILOVICE              -                          SLÁVIA                        1:7

Štrbík                                                                                                             Beńo 3,Šípek 2,Havránek,Cejnar

JAROMĚŘ              -                           FC HRADEC                 1:1

Petráček                                                                                                        Kabeláč

BENEŠOV              -                           HOŘICE                        8:0

Daariev 3,Le Tuan Anh 2,Slanina,Zahradníček,Babka

DUKLA                   -                           JABLONEC                   0:2

                                                                                                                        Susser,Žďárský

BRANÍK                 -                           OLOMOUC                   2:4

Zeman 2                                                                                                       Sláma 2,Zmrzlý,Skřebský   

BUDĚJOVICE        -                           SLÁVIA                        0:5

                                                                                                                        Douděra,Beňo,Šípek,Mareš,Cejnar

MILOVICE             -                           RMSK                            0:2

                                                                                          Urbánek,Doležal   

JABLONEC            -                           OLOMOUC                   1:6

Pleštil                                                                                                             Sláma 2,Střebský ,Zmrzlý,Zifčák,Galus

JAROMĚŘ               -                           HOŘICE                                   6:2

Petráček 3,Kunc,Joneš,Grmela                                                                Pour M. 2

BENEŠOV              -                           FC HRADEC                 3:2

Le Tuan Ahn,Bareš,Boťa                                                                          Došek,Zvěřina   

DUKLA                   -                           OLOMOUC                   0:7                                                      Zmrzlý 2,Zifčák 2,Galus 2,Svoboda                               

JABLONEC            -                           BRANÍK                        6:1      

Susser 3,Pleštil,Žďárský,Dvořáček M.                                       Zeman        

BUDĚJOVICE         -                          FC HRADEC                 0:1

                                                                                          Došek

MILOVICE             -                           HOŘICE                        2:1

Štrbík,Těšínský                                                                                           Kněžourek

RMSK                      -                           DUKLA                                      0:1

                                                                                          Bell  

BRANÍK                 -                           SLÁVIA                        2:4

Beneš,Zeman                                                                                               Štípek 3,Beňo

JAROMĚŘ               -                           JABLONEC                  0:2

                                                                                          Petržilka,Dvořáček J.

BENEŠOV              -                           OLOMOUC                   0:5

                                                                                          Zmrzlý 3,Žifčák,Kříž

BUDĚJOVICE        -                           HOŘICE                                    2:1

Strapek,Kalousek                                                                                       Pour M.

FC HRADEC          -                           MILOVICE                   7:1

Daněk 2,Zeman,Finke,Došek,Rocker,Javůrek                                           Těšínský     

RMSK                      -                           BRANÍK                                   1:1

Urbánek                                                                                                        Beneš

JAROMĚŘ              -                           OLOMOUC                   2:7

Khýrová 2                                                                                                Spáčil 2,Zmrzlý,Zifčák,Galus,Svoboda,Sláma

DUKLA                   -                           SLÁVIA                        1:9

Kosík                                                                                                      Havránek 3,Šípek 2,Cejnar,Beňo,Mareš,Bielesz

JABLONEC            -                           BENEŠOV                     1:3

Dvořáček J.                                                                                                  Daariev,Dostál,Le Tuan Ahn

BUDĚJOVICE        -                           JAROMĚŘ                     6:2

Kalousek 3,Strapek,Hofman,Svoboda                                                  Petráček,Mertlík

DUKLA                   -                           HOŘICE                                    9:0

Bell 2,Hrobník 2,Hamoun 2,Štědrý,Zelenka,Tvrdík

MILOVICE             -                           BRANÍK                                   2:4

Kuneš,Štrbík                                                                                                Beneš 2,Zeman,Nový

RMSK                      -                           JABLONEC                   0:3

                                                                                          Dvořáček M.,Pleštil,Ruth        

OLOMOUC             -                           SLÁVIA                                    2:2

Zmrzlý,Skřebský                                                                                         Šípek,Beňo

FC HRADEC          -                           DUKLA                                     4:1

Kabeláč 2,Zeman,Došek                                                                           Janko

RMSK                      -                           JAROMĚŘ                     1:0

Doležal

FC HRADEC           -                           JABLONEC                  3:2

Chvátil,Kabeláč,Zvěřina                                                                           Susser,Ruth

HOŘICE                  -                           BRANÍK                                   0:6

                                                                                                                        Zeman 2,Beneš 2,Plechatý,Niederle

BUDĚJOVICE        -                           BENEŠOV                     1:3

Kalousek                                                                                                      Le Tuan Ahn 2,Dostál

MILOVICE             -                           JAROMĚŘ                     1:1

Štrbám                                                                                                          Joneš

FC HRADEC          -                           BRANÍK                                   0:0

           

RMSK                      -                           OLOMOUC                   0:5

                                                                                          Spáčil 2,Svoboda,Zmrzlý,Žifčák 

SLÁVIA                  -                           BENEŠOV                     3:1

Havránek 2,Beňo                                                                                       Bareš

BUDĚJOVICE        -                           DUKLA                         2:0

Strapek,Hofman

HOŘICE                  -                           OLOMOUC                   0:7

                                                                                          Zmrzlý 2,Žifčák,Spáčil,Neuer,Sláma,Kříž

SLÁVIA                  -                           JABLONEC                   1:3

Cejnar                                                                                                           Dvořáček J.,Pleštil 2

MILOVICE             -                           BENEŠOV                     1:3

Štrbám                                                                                                          Slanina,Daariev,Le Tuan Ahn                      

                                                   

                                             NEDĚLE 29.11.2009

 

 

FC HRADEC          -                           OLOMOUC                   0:5

                                                                                                                        Zmrzlý 3,Zifčák,Galus

MILOVICE             -                           DUKLA                         1:3

Štrbám                                                                                                          Janko 2,Bell

RMSK                      -                           BENEŠOV                     3:1

Svášek,Lehký,Mokošín                                                                             Babka

SLÁVIA                  -                           JAROMĚŘ                     2:1

Cejnar,Beňo                                                                                                 Joneš

BUDĚJOVICE        -                           BRANÍK                                   3:3

Hofman,Pileček,Strapek                                                                           Beneš,Niederle,Moravec

HOŘICE                  -                           JABLONEC                   0:9

                                                              Dvořáček J 2,Žďárský 2,Pleštil,Ruth,Susser,Petržilka,Dvořáček M. 

MILOVICE             -                           OLOMOUC                   1:5

Štrbík                                                                                                             Skřebský,Zmrzlý,Never,Sláma,Zifčák

BUDĚJOVICE        -                           JABLONEC                   2:4

Kalousek,Strapek                                                                                       Pleštil,Dvořáček M.,Dvořáček J.,Zachoval

RMSK                      -                           FC HRADEC                 0:7

                                                                              Rocker,Javůrek,Daněk,Zvěřina,Kabeláč,Došek,Chvátil  

SLÁVIA                  -                           HOŘICE                        6:0

Beňo 3,Straka,Šípek,Havránek

JAROMĚŘ              -                           DUKLA                                     5:2

Petráček,Chalupa 2,Joneš,Hřmela                                                          Hrobník,Jizba

BENEŠOV              -                           BRANÍK                        3:0

Le Tuan Ahn,Bareš,Slanina

BUDĚJOVICE        -                           OLOMOUC                   1:2

Višvader                                                                                                        Zmrzlý,Spáčil

MILOVICE             -                           JABLONEC                   1:3

Těšínský                                                                                                       Dvořáček M.,Pleštil,Koňák

RMSK                      -                           HOŘICE                        4:0

Mokošín,Lehký,Macháček,Trejbal

SLÁVIA                  -                           FC HRADEC                 4:1

Mareš 2,Šípek,Bielesz                                                                                Chvátil

JAROMĚŘ              -                           BRANÍK                        2:1

Hanko,Joneš                                                                                                Plass

BENEŠOV              -                           DUKLA                         5:1

Daariev 2,Slanina,Babka,Le Tuan Ahn                                                 Janko

    9-10                BRANÍK                 -     DUKLA                         3:0

Beneš 2,Plechatý

   ČTF 1               RMSK                      -   OLOMOUC                   0:5

                                                                                          Zifčák,Svoboda,Never,Kříž,Skřebský

   ČTF 2               JAROMĚŘ              -    SLÁVIA                        0:6

                                                                                                                        Šípek 2,Cejnar,Havránek,Mareš,Beňo

   11-12                MILOVICE             -     HOŘICE                        0:2

                                                                                          Šubr 2

   ČTF 3               BUDĚJOVICE        -     JABLONEC                   0:3

                                                                                          Dvořáček J.2,Pleštil

   ČTF 4               FC HRADEC          -      BENEŠOV                     1:3

Daněk                                                                                                            Fejtek,Boťa,Daariev           

   SMF                 SLÁVIA                  -      JABLONEC                   4:0

Mareš,Bielesz,Šípek,Havránek

  

SMF                    OLOMOUC             -    BENEŠOV                     4:1

Zifčák,Spáčil,Skřebský,Svoboda                                                             Daariev

   7-8                    JAROMĚŘ              -     RMSK                            0:2

                                                                                          Urbánek 2

   5-6                    BUDĚJOVICE        -     FC HRADEC                 4:6

Strapek 2,Hofman,Pileček                                                      Kabeláč 3,Došek,Javůrek

   3-4                    JABLONEC            -     BENEŠOV                     3:1

Ruth,Petržilka,Susser                                                                                  Slanina

   FIN                   SLÁVIA                  -     OLOMOUC                   1:2

Bielesz                                                                                                           Zmrzlý,Zifčák                   

 

 

 

 

 

CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ

------------------------------

1.      SK SIGMA OLOMOUC

2.      SK SLÁVIA PRAHA

3.      FK BAUMIT JABLONEC

4.      SK BENEŠOV

5.      FC HRADEC KRÁLOVÉ

6.      SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE

7.      RMSK CIDLINA NOVÝ BYDŽOV

8.      TJ JISKRA JAROMĚŘ

9.      ABC BRANÍK

10.  DUKLA PRAHA

11.  JISKRA HOŘICE

12.  FŠ AFK MILOVICE

 

 

nejmladší hráč:           POUR ŠTĚPÁN                    JISKRA HOŘICE

nejlepší hráč:               ŠÍPEK JAKUB                     SK SLÁVIA PRAHA

nejlepší brankář:         HAVRDA DOMINIK          FK BAUMIT JABLONEC

nejlepší střelec:           ZMRZLÝ ONDŘEJ (18b)    SK SIGMA OLOMOUC

nejužitečnější hráč:     KABELÁČ JAN                   FC HRADEC KRÁLOVÉ

nejlepší trenéři:           ŠENKÝŘ MIROSLAV        SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE

                                   BOEV VASIL                       SK SLÁVIA PRAHA

slečna na turnaji:         KHÝROVÁ MICHAELA    TJ JISKRA JAROMĚŘ

nejrychlejší gól:          ZMRZLÝ ONDŘEJ (2s)       SK SIGMA OLOMOUC

tým s nejlepším herním projevem:                             SK BENEŠOV

tým s největším počtem vstřelených branek

po základní skupině: (55b)                                        SK SIGMA OLOMOUC

nejsmutnější cena: cena pro tři zraněné hráče            FK BAUMIT JABLONEC

 

 

maratón 68 utkání odřídila dvojice rozhodčích: MICHAL STRÝHAL, MATĚJ NOVOTNÝ