Jdi na obsah Jdi na menu
 

                                                 NEDĚLE 6.12.2009

                            RMSK A                  -                           SLÁVIA                                                1:1

Šoltys                                                                                                             Schneider         

                            MOST                      -                           RAJHRAD                                2.2

Weickert A.,Boušek                                                               Gáč,Čermák      

                            ADMIRA                 -                           BYSTRC                                               2:3

Vácha,Plechatý                                                                                           Drápal,Knos,Stejskal 

                            BRANÍK A             -                           BRANÍK B                                2:2

Vasylchuk,Maršík                                                                                      Maďarčík,Václavík    

                            ARITMA                 -                           MĚSTEC                                               1:0

Palivec                  

                            RMSK B                  -                           BOHEMIANS                           0:0

                           

                            RMSK A                  -                           RAJHRAD                                0:4

                                                                                          Janošek 2,Fialka,Čermák   

                            MOST                      -                           LIBEREC                                  0:3

                                                                                          Baláž,Ryšavý,Cwiedzivk

                            ADMIRA                 -                           BRANÍK B                                1:6

Palata                                                                                                            Maďarčík 3,Vích,Král,Mácha          

                            BRANÍK A             -                           LITOMĚŘICE                           3:3

Piškula,Vasylchuk,Adámek                                                                      Procházka 2,Marčaník   

                            ARITMA                 -                           BOHEMIANS                           1:3

Roub                                                                                                              Večeřa,Kopecký,Janda       

                            RMSK B                  -                           MĚSTEC                                               1:2

Urbánek                                                                                                        Senohrabek,Hirsch     

                            RMSK A                  -                           LIBEREC                                  0:0

   

                            MOST                      -                           SLÁVIA                                    0:6

                                                                                                                        Cejnar 3,Bílek,Mareš,Krob   

                            ADMIRA                 -                           LITOMĚŘICE                           1:0

Pavlata                           

                            BRANÍK A              -                           BYSTRC                                    3:3

Greguš,Adámek,Maršík                                                                            Drápal 2,Knos

           

                            BOHEMIANS         -                           MĚSTEC                                               1.1

Janda                                                                                                             Kopecký                

                            ARITMA                 -                           RMSK B                                    2:1

Časmaj,Mareš                                                                                             Klapka

 

                             SEMIFINÁLOVÁ SKUPINA A

1.RAFK RAJHRAD                                                        10 b.        sk.13:6

2.SLÁVIA PRAHA                                                           7 b.        sk.11:4

3.SLOVAN LIBEREC                                                      4 b.        sk.  5:6

4.BANÍK MOST                                                                    4 b.    sk.  5:12

5.RMSK CIDLINA A                                                       2 b.        sk.  2:8

 

                            SEMIFINÁLOVÁ SKUPINA B

1.ABC BRANÍK B                                                          10 b.        sk.15:5

2.ADMIRA PRAHA                                                         6 b.        sk. 7:11

3.DOSTA BYSTRC                                                           4 b.        sk  8:10

4.FK LITOMĚŘICE                                                          4 b.        sk.  6:9

5.ABC BRANÍK A                                                           3 b.        sk.10:11

 

                                  SKUPINA 11.-14.MÍSTO

11.ARITMA PRAHA                                                        6 b.        sk.4:4

12.BOHEMIANS PRAHA                                               5 b.        sk.4:2

13.MĚSTEC KRÁLOVÉ                                                  4 b.        sk.3:3

14.RMSK CIDLINA B                                                    1 b.        sk.2:4

 

9-10                     RMSK A                  -                           BRANÍK A                                3:1

Šoltys,Vácha,Tvarůžek                                                                             Greguš      

ČTF1                   RAJHRAD              -                           LITOMĚŘICE                           2:1

Janošek,Pospíšil                                                                                          Marčaník   

ČTF2                   SLÁVIA                  -                           BYSTRC                                               5:0

Mareš 2,Cejnar,Bílek,Krob    

ČTF3                   LIBEREC                -                           ADMIRA                                              0:0/PK 3:2/

    

ČTF4                   MOST                      -                           BRANÍK B                                1:2

Macháček                                                                                                    Král,Václavík     

SMF1                  RAJHRAD              -                           SLÁVIA                                    0:1

                                                                                          Bílek 

SMF2                  LIBEREC                -                           BRANÍK B                                0:1

                                                                                                                        Maďarčík

7-8                       LITOMĚŘICE         -                           MOST                                         2:3

Marčaník,Procházka                                                                                       Macháček,Weickert A,Boušek  

5-6                       ADMIRA                 -                           BYSTRC

Vácha                                                                                                            Drápal 3,Skotálek 

3-4                       RAJHRAD              -                           LIBEREC                                  0:1

                                                                                          Baláž                   

1-2                       SLÁVIA                  -                           BRANÍK B                                2:0

Bílek 2

 

 

        CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ

 

1.                  SK SLÁVIA PRAHA

2.                  ABC BRANÍK B

3.                  FC SLOVAN LIBEREC

4.                  RAFK RAJHRAD

5.                  FC DOSTA BYSTRC

6.                  FK ADMIRA PRAHA

7.                  FK BANÍK MOST

8.                  FK LITOMĚŘICE

9.                  RMSK CIDLINA A

10.              ABC  BRANÍK A

11.              SK ARITMA PRAHA   

12.              BOHEMIANS PRAHA 1905

13.              SK MĚSTEC KRÁLOVÉ

14.              RMSK CIDLINA B

 

individuální ocenění:

nejlepší hráč:               FIALKA TOMÁŠ                 RAFK RAJHRAD

nejlepší brankář:         BROŽEK MICHAL             ABC BRANÍK B

nejlepší střelec:           BÍLEK DAVID                    SK SLÁVIA PRAHA

nejlepší trenér:            JAVŮREK ALOIS               FC SLOVAN LIBEREC

nejrychlejší gól:          DRÁPAL MAREK(2s)         FC DOSTA BYSTRC

nejužitečnější hráč:     WEICKERT ANDREJ         FK BANÍK MOST

nejmladší hráč :           NOVÁK JAKUB                  SK MĚSTEC KRÁLOVÉ

slečna na turnaji:         ŠTVRTŇOVÁ LUCIE         ABC BRANÍK A

mužstvo s nejlepším

herním projevem:        RAFK RAJHRAD