Jdi na obsah Jdi na menu
 

Slavia Praha x Olympia Hradec Králové

Slavia Praha x Olympia Hradec Králové

Utkání doma - ne 20.3.2011

Výsledek utkání: 12:0 (5:0)

Góly:

2' Bílek ; 9' Lauricella; 12' Šípek; 14' Mareš; 20' Bílek; 34' Sodoma; 43' Stříbrský; 46' Bielesz; 48' Bielesz; 50' Cejnar; 52' Samek (p); 55' Douděra

Krátké hodnocení:

Do jarní části sojtěže jsme vstoupili excelentně a soupeře jsme nepusti k jediné střele na naši bránu. Naopak naši kluci dali několik opravdu pěkných gólů, za které by jim na Nově určitě dali .

Hodnocení zápasu z pohledu soupeře:

Na naše první jarní mistrovské utkání jsme zajížděli do Prahy na Slávii a těšili jsme se na pohledný fotbal. Ten jsme sice viděli, ale pouze ze strany našeho soupeře, který nám za celý zápas povolil pouze jeden rohový kop a brankář si snad na míč ani nesáhnul. Toto utkání nám zhořklo již ve třetí minutě, kdy jsme dostali první gól a pak nám soupeř sypal jeden gól za druhým.

V čem byl soupeř lepší: čtení hry, start na míč, odpoutání se od protihráče do volného prostoru, přesnost a načasování přihrávky, jak na hráče, tak do prostoru, obsazování protihráče, krytí míče, obcházení jeden na jednoho, agresivita, tvrdost a přesnost střelby atd.

Nezbývá nám, než se z tohoto výkonu soupeře poučit, pracovat v tréninku naplno a dávat pozor, co trenér vysvětluje i přesto, že nemluví zrovna ke mně, aby nemusel tu samou chybu vysvětlovat každému hráči zvlášť. Takže hurá na trénink, ať příští utkání předvedeme pohledný fotbal.