Jdi na obsah Jdi na menu
 

Slavia Praha x Zenit Čáslav

Slavia Praha x Zenit Čáslav

Utkání doma - ne 3.4.2011

Výsledek utkání: 4:1 (4:0)

Góly:

5' Sodoma; 12' Sodoma; 26' Šípek; 27' Krob

Krátké hodnocení:

Spanilá jízda jarem pokračuje a další vítězství je doma.  Patrně nejtěžšího soupeře v soutěži jsme v prvním poločasu předčili jak herně, tak střelecky a příznivý výsledek jsme pak udrželi až do konce utkání. Sice jsme dnes poprvé na jaře inkasovali, ale to nám vrásky jistě dělat nebude, budou-li kluci dál pokračovat ve vítězném tažení naší divizí.

A ještě jedna milá zpráva. Vzhledem k tomu, že Náchod, který je za námi na druhém místě v tabulce remízoval s Chrudimí, zvýšil se náš náskok na čele již na 4 body.

Hodnocení zápasu z pohledu soupeře:

Na Slavii mladší žáci nestačili

Alespoň výhrou ve druhém poločase si zvedli mladší hráči Zenitu sebevědomí.

Hodnocení trenérů Vondry a Mezsároše: "Věděli jsme, že Slavie bude silný soupeř. V předchozích dvou utkáních nastřílela 24 branek. Zklamal nás především výsledek, protože ten je horší než předvedená hra. Slavia byla lepší, ale určitě nás nedostala pod nějaký velký tlak. Dokázala potrestat chyby, které jsme vyrobili. Rozdíl byl ve vyrovnanosti všech hráčů Slavie. To u nás přeci jen není. Přesto bych chtěl kluky pochválit, dokázali vyhrát poločas. A většina příkladně bojovala. Byli bychom spokojeni, kdyby kluci každý zápas dokázali odehrát v tempu a nasazení jako nedělní duel."