Jdi na obsah Jdi na menu
 

Svitavy x Slavia Praha

Svitavy x Slavia Praha

Utkání venku - so 25.9.2010

Výsledek utkání: 0:3

Góly: Sodoma - 3

Hodnocení zápasu z pohledu soupeře:

Poprvé v sezóně nás soupeř přehrál. Slávisté byli dravější, rychlejší na balónu a ´bylo jich všude plno. V prvním poločase jsme my měli několik gólových šancí, které jsme neproměmili (4. min. Kuba Mokrejš střílí do gólmana, 13. trestňák Davida Hufa jde jen po zemi a hostující gólman jej s přehledem kryje, 14. špatnou přihrávku hostů zachytil Pája Mooz, obchází kličkou gólmana, ale střílí vedle levé tyče, 27. Dominik Soukeník hezky kombinuje s Davidem Hufem po pravé straně, ale kombinaci slávisté před šestnáctkou kryjí) a hosté nás vyučili v produktivitě, když poprvé nám utekl po levé straně David Bílek a v šestnáctce se prosadil Ondřej Sodoma a pak nám dvakrát po pravé straně utekl Ondřej Sodoma a po individuální akci dal dva góly.

Po gólu na 0:2 střídáme, ze hry jdou kluci Moozovi a nastupuje Lukáš Kačurik a Vojta Dvořáček. Do druhého poločasu nastupuje na stopera David Huf, Vojta Drašar na levou obranu, vrací se Pája Mooz(později ho nahradí bratr), poté, co Lukáš Kačurik odkulhal ze hřiště a přesto, že nás v druhém poločase hosté již k výraznějšímu tlaku nepustili (gólem zavánělo uvolnění Adama Nováka Laďou Mužíkem, i když to vypadalo na ofsajd), i my jsme hráli vzadu pozorněji a gól už nepadl. Kluci makali až do konce, ale dnes je třeba sportovně uznat, že hosté byli lepší.

Pozornost poutal temperamentní hostující trenér, který celý zápas hnal slávisty za lepším výkonem. Naši trenéři po zápase uznali, že chyby nebyly jen na straně hráčů, ale že dnes se složením obrany neudělali v prvním poločase dobře. Bylo to na výkonu v druhém poločase vidět. Teď je třeba zvednout hlavu nahoru a příště zápas začíná od stavu nula nula a nejdůležitější je, aby to kluky dál bavilo.